TOSYÖV BURSA 2019 KOBİ ÖDÜLLERİ TÖRENİ

TOSYÖV Bursa Derneğimizin kuruluşun 30. yılı münasebetiyle 25 Mart 2020 tarihinde Bursa Sheraton Otel'de Derneğimize üye KOBİ'lerimize 6 kategoride ödüllerini takdim edeceğimiz bir gece organize ediyoruz.

Üst düzey protokolün davetli olduğu gecemizde ünlü Ekonomist Ali Ağaoğlu "2020'deki ekonomik gelişmeler ve 10 yıl sonra bizleri bekleyenler" konulu konuşma da yapacak.

Bu gecede aramızda olmak, ekonomik gelişmeler hakkında bilgi almak istiyorsanız davetiye temini için Derneğimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

KATILIM İÇİN TIKLAYINIZ


KONUŞMACI PROFİLİ: Ali Ağaoğlu kimdir?

Boğaziçi Üniversitesi İş İdaresi mezunu olan Ağaoğlu, iş hayatına 1986 yılında başladı. Anadolu Kredi Kartları A.Ş.’de bölüm yöneticiliğinden sonra, Standard Chartered Bank’ın İstanbul, Westdeutsche Landesbank’ın İstanbul ve Moskova ofislerinin Hazine Bölümü’lerinde görev aldı.

1998-2001 yıllarında Egebank’ın Hazine bölümü Grup Müdürlüğü’nü yapan Ağaoğlu, birleşik Sümerbank’ın Oyakbank’a devrinden sonra ; Bayındırbank’ta, Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu bünyesindeki bankaların Hazine bölümlerinin koordinatörlüğünü üstlendi. Bu dönemde; TMSF bankalarındaki mevduatları devredilmesi ve sorunlu kredilerin çözümlenmesi konularındaki çalışmalara da katıldı.

Arams, Aktif Çözümleme ve Danışmanlık şirketinde yönetici ortak olarak görev alan Ağaoğlu değişik kurumların finansal piyasalardaki risklerinin yönetilmesi konularında danışmanlık yapıyor.

2007-2008 yıllarında haftalık Tek Borsa dergisinde ve 2004 yılından bu yana Vatan Gazetesi’nde finansal piyasalar alanında köşe yazıları yazan Ağaoğlu, 2008-2012 arasında Fortune Türkiye dergisinin Genel Yayın Yönetmenliği görevini yürütmüş, 2009-2013 yılları arasında CNBC-E televizyonunun sabah kuşağında finansal piyasalardaki gelişmeleri yorumlamıştır. Benzer bir görevi halen daha Bloomberg televizyonu akşam kuşağında sürdürmektedir.

Kültür Üniversitesi’nde finansal piyasalar konusunda dersler vermektedir.
Ali Ağaoğlu, evli ve bir kız çocuğu babasıdır.