TOSYÖV DOSTLUKLARIMIZI PEKİŞTİRMEYE DEVAM ETTİK
Güncel / ÜYE ZİYARETLERİ / TOSYÖV DOSTLUKLARIMIZI PEKİŞTİRMEYE DEVAM ETTİK
Eylül ayında dost ve arkadaşlarımız ile yeni üyelerimize yönelik ziyaretlerimiz devam etti. Almanya başta olmak üzere dünyanın teknolojisini Bursa'ya taşıyan Maximator TOSYÖV Bursa'nın yeni kurumsal üyeliğine aday. Maximator GmbH 1960’lı yıllardan bu yana Hidrolik-Pnömatik sektöründe, yüksek basınç sistemleri alanında uzmanlaşmış ve dünya da lider şirketlerden biri olarak faaliyet göstermekte. Genel Müdür Yusuf Özdemir ile Türkiye Satış Direktörü Canan Salim TOSYÖV üyelerine hizmette ve fiyatta sürpriz uygulamalar ile bizleri şaşırtacağını söylüyor. Bir diğer ziyaretimiz ise Mali Müşavir üyelerimizden Tuncay Kiraz'a idi. Arkadaşımız KOBİ 'lere yönelik hizmetini siyasette de sürdürmek için Adalet ve Kalkınma Partisi'nde ekonomi ve KOBİ'lerden sorumlu Başkan Yardımcılığını üstlendi. Bursa ve KOBİ'ler için katma değer oluşturma sürecinde arkadaşımızın yeni görevi ile şimdi daha da güçlendik. 
Üyemiz Suat Gülçimen ise her zamanki alçakgönüllülüğü ve hizmet sevdası ile bizi bağrına bastı. BİYTAŞ'ın yeni merkezine yaptığımız ziyarette KOBİ'lerimizin gücüne bir kez daha tanık olduk, gururlandık. Suat Gülçimen akıllı masaj havuzundan özel saunalara kadar insanı çarpan ne varsa işletmesinde hayata geçirmiş. Tesisat, proje, imalat, malzeme satış ve taahhüt firması olarak faaliyet yürüten BİYTAŞ özellikle ısıtma sistemleri uygulamalarında fark yaratıyor. 1985’ten günümüze 31 bin 500 konutun mekanik tesisatında çözüm ortağı olan BİYTAŞ 8 milyon 100 bin metrekarelik alanı da projelendirmiş. Sadece bu kadarla kalsa gene iyi şirketimiz bu güne kadar 47 bin 500 adet ısıtma, soğutma ve havalandırma cihazı satarak fark yaratmış. 19 milyon 150 bin metre boru montajı gerçekleştirerek gücünü ortaya koyan BİYTAŞ fuarların da müdavimlerinden ve bu güne kadar 27 uluslararası fuarda yerini almış.
Arkadaşımız Esra İnhanlı ise adeta bir proje fabrikası. Ofisi üstlendikleri projelerin dosyaları arasında yitip kaybolmuş durumda. Geçmiş dönem başkanlarımızdan Habil Duran ile kendisine yaptığımız ziyareti atalarımızın deyimi ile 'ziyaretin en makbul olanı, en kısa olandır ' özdeyişine uygun bir sürede tamamladık. O kadar işin arasında bizi misafir etme nezaketi sergileyen Metropol Yapı Denetim'in ekip lideri Esra hanım aynı zamanda Bursa'nın Türk Sanat Müziğine gönül verenlerinden.