İSG Komisyonu

Derneğimiz bünyesinde oluşturulan İş Sağlığı ve GüvenliğiKomisyonu 15.10.2014 tarihinde ilk toplantısını yaparak çalışmalarına başlamıştır.

Komisyonun amaçları; şehrimiz ve ülkemizde İSG konusunda gerçekleşen gündemi izleyip değerlendirmek, üyelerimizi İSG konusundaki gelişmelerle ilgili periyodik olarak bilgilendirmek, farkındalık yaratma amaçlı etkinlikler düzenlemek, üyelerimize rehberlik etmek ve İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda ''Sosyal Sorumluluk Projeleri'' geliştirmek olarak belirlenmiştir.

Komisyonumuz TOSYÖV Bursa Destekleme Derneği üyelerini İSG konusunda bilgilendirmek için yılda en az dört adet etkinlik gerçekleştirilmesi karar almıştır. Etkinlikler ''İSG Bilgi Paylaşımı'' ve ''İSG İyi Uygulama Örnekleri Paylaşımı'' konu başlıkları altında gerçekleştirilecek seminerler şeklinde planlanmıştır.

Yapılan etkinlikler sırasında katılımcılardan daha sonra yapılacak etkinliklerde hangi konuların gündeme alınmasını istedikleri ile ilgili anket çalışması yapılacak, sonuçlara göre etkinlikler düzenli olarak ettirilecek ve siz üyelerimize duyuruları yapılacaktır.

Ayrıca TOSYÖV Bursa Derneği'nin düzenlediği aylık e-bülten sayılarında da İSG konusundaki paylaşımlar devam etmektedir.

KOMİSYON ÜYELERİ:

HAKAN ÇUBUKÇU

SEDA GÜNERİ

ESRA İNHANLI

EMSAL ÇOBAN

ÖZGÜR MORKAN

UTKU ÖNEN

NUMAN ÇAKIR